Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vasto Lorde

+8
winnie
JackOfBlades
Amenthalas
Shizuka
Alexian
Mertak
Bizarre
BanKai
12 posters
YazarMesaj
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 3:58 pm

Bir çok yerde okudum ettim.Farklı farklı fikirler var.Kimisi ilk 3 espadanın vasto lorde olabileceğini düşünüyor,kimisi sadece Stark için bunu yakıştırıyor,kimisi hala vasto lordelerin görünmediğini söylüyor.

Benim fikrim şu an ortada vasto lorde yok.Vasto lordelerin maskelerinin olmadğını biliyoruz k espaların hepsinde maske var.Ayrıca Nell ile nnoitra'nın vasto lorde aradıklarını da biliyoruz.

Aizen'in yarattığı bir wonderviess gibi biri vardı.O V.L olabiir mi?

Şu soru da var?Espadalar böyle ise Vasto Lordeler ne olacak?A
Twisted Evil
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 4:25 pm

cok guzel bir soru dusunmek bile istemiyorum ama bazi kaptanlar gene vaste lorde lerden ustun tutulacaktır anımede
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: BLEACH   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 4:33 pm

Arkadaşlar Espadalardan bazıları Vasto Lorde değillermiydi. Ben öyle biliyorum. Tam olarak görüntülü açıklama yaparmısınız. Ayrıca Vasto lorde ler espadalardan daha güçsüz diye biliyorum. Aklımada bi soru takıldı şimdi. İchigo nun hollowu Vasto lorde mi?
http://dostmekani.yetkinforum.com
BanKai

BanKai

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 7:57 pm

Mertak animede şu bölümü hatırla.Kaptan Hitsuyaga hollowlardan bahsediyordu ve en son olarak Vasto Lordelerden bahsediyor.Sonra Aizen'in planlarından bahsediyordu ve eğer 10 vasto lorde toplarsa ne Dünya'nın ne de Soul Society'nin hiç bir şansı olmayacağını açıklamıştı.Vasto Lorde'lerden bahsederken aşağıdaki resim görüntülenmişti.

Vasto Lorde Bleach%20-%20115%20-%20Large%2024

Yukarıda da bahsettiğim gibi Nell yine Nnoitra ile Vasto Lorde aramaya çıkıyordu.Yani Vasto Lordeler espadalardan daha güçlü.Benim bildiklerim bunlar.Şimdi ise onları çok merak etmeye başladım acaba nasıl olacaklar diye.
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 8:58 pm

Arkadaşlar araştırdım kalan bütün Espada'lar birer Vaste Lorde. Ölen 9th Espada Aaroniero Arruruerie sadece Gillian idi. Onu da Espada yapan yediği Shinigamilerin güçlerini kullanabilmesiydi. Yani zaten şu anda Aizen'in Vaste Lorde'lerden bir ordusu var. En basiti o Menos'ları tanıttığı bölümdeki Vaste Lorde figürü "Ulquiorra Schiffer" 'e benzemiyormuydu?
Mertak
Shinigami
Mertak

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 9:26 pm

Alexian demiş ki:
Arkadaşlar araştırdım kalan bütün Espada'lar birer Vaste Lorde. Ölen 9th Espada Aaroniero Arruruerie sadece Gillian idi. Onu da Espada yapan yediği Shinigamilerin güçlerini kullanabilmesiydi. Yani zaten şu anda Aizen'in Vaste Lorde'lerden bir ordusu var. En basiti o Menos'ları tanıttığı bölümdeki Vaste Lorde figürü "Ulquiorra Schiffer" 'e benzemiyormuydu?

Alexian a tamamen katılıyorum
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 10:01 pm

Zaten Aaroniero Arruruerie'nin "Vasto Lorde olmayan tek espada" olduğu da geçmiyor muydu? Yoksa başka bir yerde mi okudum ben onu?
Alexian
Commander
Alexian

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 1:04 am

Shizuka demiş ki:
Zaten Aaroniero Arruruerie'nin "Vasto Lorde olmayan tek espada" olduğu da geçmiyor muydu? Yoksa başka bir yerde mi okudum ben onu?

Bende anime'de gördüm gibi gelmişti. Ama bi yerde de okumuştum. Wikipedia 'dan araştırdım. Gerçekten de öyleymiş. Zaten Espada olmak için Vaste Lorde ön koşul gibi bişey Aaroniero hariç...
BanKai

BanKai

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 10:51 pm

Beyler Vasto Lorde'lerin salınım hallerini aldıklarında neredeyse hiç değişmedikleri bilgisini unutuyorsunuz.Bana kalsa ilk 4 vasto lorde ama bu şekil işi olayı bozuyor.Düşünün Nell bile 3. espada olduğu halde salınım formunda baya bir değişiyor.O kılık değiştiren espada ise o bölümde V.L olmayan tek espadayım değil,ilk 10 arasında espada olmayan tek kişiyim diyor.Sonuçta wikideki de tahmin bizimkiler de tahmin.Sadece animelerde bize söylenen ve gösterilen şeylere göre tahmin yürütüoruz.Tek gerçeği Kubi biliyor.
Alexian
Commander
Alexian

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 12:34 am

BanKai demiş ki:
Beyler Vasto Lorde'lerin salınım hallerini aldıklarında neredeyse hiç değişmedikleri bilgisini unutuyorsunuz.Bana kalsa ilk 4 vasto lorde ama bu şekil işi olayı bozuyor.Düşünün Nell bile 3. espada olduğu halde salınım formunda baya bir değişiyor.O kılık değiştiren espada ise o bölümde V.L olmayan tek espadayım değil,ilk 10 arasında espada olmayan tek kişiyim diyor.Sonuçta wikideki de tahmin bizimkiler de tahmin.Sadece animelerde bize söylenen ve gösterilen şeylere göre tahmin yürütüoruz.Tek gerçeği Kubi biliyor.

Sanırım sen yanlış biliyorsun! Salınım hallerinde değil, Menos'tan Arrancar'a dönüşürken insan şeklinde kalıyor Vaste Lorde'ler. Mesela bknz. Grimmjow. Ama fark ettiysen Aaroniero, gillian olduğun için Arrancar iken biçimsiz 2 kafalı birşeydi?!
Bizarre

Bizarre

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 2:27 pm

biraz arastirma yaptiktan sonra bankai arkadasima katiliyorum Aizen espadalari Vasto lorde leri bulmasi icin yapti vasto lorde ler fazla degismiyor evet bankai dgru diyor espadalar tamamen deisiyor nell vasto lorde olmayabilir stark barragan halibelin deismis formunu gormedik vasto lorde olabilirler ve diger espadalar vasto lorde degil. Aizen vasto lordelerden 10 tane bulursa soul soc. ele gecireblr ama vasto lorde leri yenecek güclerde war vaizardlar yenebilir shinji grimjowu bankaisiz sadece bir ceroyla yendi yada royal guardlar gelebilir yada soul soc. da kaptanlardan rütbeli kisilerde de olabilir(yamamoto shunsui ukitake unuhana ) baya eski olduklarini dusunursek tabi ilerleyen zamanda gorecegiz neyin ne oldugunu ama espadalar vasto lorde degil (ilk 3ü olabilir) görecez...
Mertak
Shinigami
Mertak

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: BLEACH   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 3:37 pm

Vaizardlar yenebilir shinji grimjowu bankaisiz sadece bir ceroyla yendi. demişsin. O zaman Grimmjow un tek kolu yoktu ve espada değildi. O yüzden Shinji şimdi onun karşısına geçse hiç şansı olmaz.
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 7:59 pm

hep espadaydı tek kolu yok tu shinji shikai açar 2 kollu halini yener bu kadar basit
Mertak
Shinigami
Mertak

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: BLEACH   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 8:13 pm

Amenthalas demiş ki:
hep espadaydı tek kolu yok tu shinji shikai açar 2 kollu halini yener bu kadar basit

Espadalar 10 kişilerdir. Grimmjow o zaman espada değildi. Onun yerine bi kız vardı.
Bizarre

Bizarre

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:02 am

Mertak demiş ki:
Amenthalas demiş ki:

Espadalar 10 kişilerdir. Grimmjow o zaman espada değildi. Onun yerine bi kız vardı.

onun yerine arancar gecmisti ahtapot espada numarasini ceza olarak sildiler o zmn ayni gucteydi sadece arkasinda numarasi yoktu bu kdr basit guc ayni 2kolu da olsa o kadar buyuk cerodan ayni yontemle kurtulacakti baska caresi yok Shinji onu cok rahat yener fazla büyütülecek biri degil
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 4:21 pm

hatamı düzelttiğin için saol fakat en nihayetinde yine güç dengelerine bakacak olursak dediğim gibi önemsiz biri...
JackOfBlades

JackOfBlades

İş/Hobiler : Student
Lakap : Highflyer

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 4:45 pm

arancar'lar zanpaktolarını saldıklarında gerçek formlarına dönüyorlar.
bunu göz önüne alarak kılıcını saldıktan sonra fiziksel olarak insan halinde kalan espadaların
vasto lorde olduğunu düşünebiliriz.
Şu anda bu şekilde sadece ulquiorra var (fiziksel olarak insan şeklinde sadece kanatları çıktı)
Bizarre

Bizarre

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 4:17 pm

JackOfBlades demiş ki:
arancar'lar zanpaktolarını saldıklarında gerçek formlarına dönüyorlar.
bunu göz önüne alarak kılıcını saldıktan sonra fiziksel olarak insan halinde kalan espadaların
vasto lorde olduğunu düşünebiliriz.
Şu anda bu şekilde sadece ulquiorra var (fiziksel olarak insan şeklinde sadece kanatları çıktı)

manga 348 e bak bakiyim kanatlarimi cikti sadece yoksa seytana mi donustu cok karizma oldu kuyruguna bayildim. ichigo nun cenaze namazina hepinizi bekleriz Very Happy
JackOfBlades

JackOfBlades

İş/Hobiler : Student
Lakap : Highflyer

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 6:08 pm

evet öyle çok karizma oldu ama konu o değil şimdi düşünebiliyor musun Adjuchas bi espadanın o kadar güçlü olabileceğini ??

Ulquiorra vasto lorde diyorum ben (ve ilk 3 espada tabiki)
winnie

winnie

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:59 pm

benim bu konuda tek bi yorumum var şu andaki hiç bir espada vasta lorde deil ve bildiiniz gibi ichigoyu hollow ele geçrdi bana göre ichigo vasta lorde olablr biraz hastalıklı bi teori ama beklemediğimiz çok şey çıktı dizide Twisted Evil
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:02 pm

BanKai demiş ki:
Mertak animede şu bölümü hatırla.Kaptan Hitsuyaga hollowlardan bahsediyordu ve en son olarak Vasto Lordelerden bahsediyor.Sonra Aizen'in planlarından bahsediyordu ve eğer 10 vasto lorde toplarsa ne Dünya'nın ne de Soul Society'nin hiç bir şansı olmayacağını açıklamıştı.Vasto Lorde'lerden bahsederken aşağıdaki resim görüntülenmişti.

Vasto Lorde Bleach%20-%20115%20-%20Large%2024

Yukarıda da bahsettiğim gibi Nell yine Nnoitra ile Vasto Lorde aramaya çıkıyordu.Yani Vasto Lordeler espadalardan daha güçlü.Benim bildiklerim bunlar.Şimdi ise onları çok merak etmeye başladım acaba nasıl olacaklar diye.
bu resimi görünce aklıma manga geldi mangada ulqiorrayla ichigo kapışırken tam ichigo öldü derken böyle vizard formundan farklı bir şekilde ortaya çıkıyor bu resimle ichigonun o formu arasında büyük benzerlikler var dikkat ederseniz ichigoda vasto lorde olabilir Very Happy
BanKai

BanKai

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:04 am

İchigo'nun orada Vasto Lorde seviyesine ulaştığını bir çok kişi kabul etti sanırım.2 hamlede Ulqiyi devirdi herif.Daha ne olabilir ki (=
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 1:10 pm

Kesinlikle v.l seviyesine ulaştı ichigo...

Bir de halibel'in salınmış halinde maskesi bile gidiyor tam insan gibi görünüyor yorumu sizlere bırakıyorum...
http://www.kralokul.tr.gg
Mertak
Shinigami
Mertak

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 12:57 am

Hallibel zaten aştı kendini. O ne dehşetliktir yaw. Ulquiorra ya kadar bütün espadalar vasto lorde dir diye düşünüyorum. Doğrudur da.
elk92

elk92

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 11:06 am

halibel olağanüstü zaten ben ulqi de vasto lordedir diyeceğimama adam hakkı rahmetine kavuştu çünkü onun da salınmış şekli oldukça insana benziyordu
Bizarre

Bizarre

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 2:41 pm

ulqi vasto lorde degil vasto lordeler donusuyorken fazla degisim gecirmez ler Halibelde oldugu gibi Ulqi tamamen degisti bence ilk 3 espada vasto lorde olabılır
elk92

elk92

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 3:51 pm

bn manga 356 yı okudum halibel olabilirde şu yaşlı olan 2.espadanın salınmış şeklini görsen vaste lordeyla alkası yok çok kötü gözüküyor cehennem zebanisi gibi Very Happy
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

Erkek Mesaj Sayısı : 44

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 8:52 pm

Mangayi takip edemiyorum acaba ulasidimi vaste lorde seviyesine
Bizarre

Bizarre

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 8:54 pm

acıkca belli bir sey yok soylenmedi daha ben vasto lordeyim dıye hıc bı espada demedı su an
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 4:07 pm

Bakınca animeye tekrardan gördümki orada insan şeklinde demiyor insan boyutunda diyor...Yani espadaların vasta lorde olması çok mantıklı....
http://www.kralokul.tr.gg
Retaho

Retaho

Erkek Mesaj Sayısı : 29

Vasto Lorde Empty
MesajKonu: Geri: Vasto Lorde   Vasto Lorde I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:56 am

Öyle ya da böyle.Ichigo dizinin baş karakteri değil mi?Ne olursa olsun Ichigo ölmez...O yüzden değil 10 tane 100 tane vasto lorde olsa "iyiler kazanır"... Smile

Vasto Lorde
1 sayfadaki 1 sayfası