Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

347 yorumu

4 posters
YazarMesaj
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

347 yorumu Empty
MesajKonu: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:10 pm

manganin bu haftaki bolumu gercekten cok iyidi ichigonun yenilgisi kesin gibi gorunuyor ulqi tamamen gercek forumunu aldi ichigo onu eski forumda yenemezken bu gercek formunda nasıl yenecek ve ulqi black ceroyla ichinin maskesini yok etmişken ichigonun hic sansı kalmadi sizce bundan sonra ne olur ichigo onu bu durumdan yenebilir mi eger ichigo yenilirse ne olur onlari kim kurtarir yorumlari bekliyorum
JackOfBlades

JackOfBlades

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Student
Lakap : Highflyer

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:40 pm

evet gerçekten çok iyi bi bölümdü ichigo perişan oldu şu haliyle hiç şansı yok Evil or Very Mad
ben hollow ichigo'nun kendini göstermesini bekliyorum (byakuya dövüşünü andırıo biraz Very Happy ) tabi inoue faktörüde var neden yukarı çıkmak istio? çıkınca napcak? biçok teori üretilebilir fakat ichigonun ulquiorra'yı yenmesi için bi iç dünyasına yolculuk etmesi şart ^^
Bizarre

Bizarre

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 4:54 pm

yenilse uruhara gelse kurtarsa bunlari cok mukemmel olur yaw Very Happy ben en basından beri ulqi yenecek diyordum bakalim tam belli degil ama sizce kim yener topicinde herkes ichigo demisti ben ulqi dedim insallah ulqi yuzumu kara cikarmaz Very Happy
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:07 pm

İçlere Derin Yolculuklar Sleep Kral,At döngüleri yada Zangetsu dan yeni bir saldırı
şöyle bir toparlarsak Ya İç dünya yolları yada birinin ichigoyu yine kurtarması ben iç dünyadan yanayım Very Happy bekleyip gorucez
JackOfBlades

JackOfBlades

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:25 pm

inoue napabilirki yukarıya çıkıp gidip kendini ortaya atıp ichigoyu gaza mı getircek yoksa sadece kurosaki-kuun Laughing demek için mi çıkmak istio
bunu düşünürken ulquiorra'nın onun için dedii "dışında aynı olabilir fakat içinde artık aynı kişi deil" gibi sözleri vardı burdan yola çıkılabilir mi scratch
Bizarre

Bizarre

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:39 pm

inoue daha once kalkan yapip ichigoyu korumaya calısmıstı ama ulqi kalkani kırmıstı işe yaramadı inoe niin gücü inoe yardim edemez ichi ye ishida yardim etmeye kalksa ulqi yeni formuyla ishidayi kolayca oldurur bence disardan yardim gelecek yeni saldirisi da ise yaramadi getsugayi kilicta tutarak saldirdi olmadi bence kesin yenilir ve disardan biri yardim eder insallah URUHARA gelir Very Happy
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

347 yorumu Empty
MesajKonu: BLEACH   347 yorumu I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:10 pm

İchigo onu kendi yenecek arkadaşlar. Hatta Yardım almadan. İzleyin görün. İnoue yardım ederse eder. İchigo yu o halde görüpte birden güçlenirse hiç şaşmayın. Sonuçta aşık. cheers
http://dostmekani.yetkinforum.com
Bizarre

Bizarre

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 1:59 pm

ichigo kendi mi yenecek ichigo neredeyse ölü halde ama ichigo böyle durumlardan cok kurtuldu eskı bolumlerden bundanda kurtulma olasılıgı war tek basına yenebılır ulqiyi ama cok zor imkansiz degil tabiki ama yenilecek diyorum
JackOfBlades

JackOfBlades

347 yorumu Empty
MesajKonu: Geri: 347 yorumu   347 yorumu I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 3:28 pm

ichigo hollowunu bastırdığında, hollow'unun bi atarı olmuştu Twisted Evil
bana bi daha ihtiyaç duyduğunda ölmek üzere olmadığından emin ol diye affraid
ichigo şu anki haliyle o kapıya doğru gidiyor bakalım araya giren olacak mı olsada bu yeterli olacak mı scratch

347 yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası