Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İchigo'nun Güçleri ??

4 posters
YazarMesaj
JackOfBlades

JackOfBlades

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Student
Lakap : Highflyer

İchigo'nun Güçleri ?? Empty
MesajKonu: İchigo'nun Güçleri ??   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 8:50 pm

Evet arkadaşlar bizim cengaver İchigo'nun nasıl olupta bu kadar çabuk güçlendiğini merak etmekteyim Shocked

tamam çok çabuk öğreniyor öğretilen şeyleri, sadece 1 yılda ulquiorra'yla dövüştüğü seviyeye geldi ama bazen fazla abartılı oluyor scratch (yada en azından ben öyle düşünorum)

örnek olarak ise;
malum ichigo grimmjow'la dövüşüne kadar Hollow Mask'ı sadece 11 saniye kullanabiliyordu. Ulquiorra'ya getsuga attığındada bu sürenin hala az olduğunu düşünebiliriz çünkü daha sonra dövüşmeye devam edemiyo ve kaçıo fakaaat iş Grimmjow'la dövüşe gelince arkadaş bi anda maskesini saatlerce takabilir durumda olduğunu gösteriyor. Sanki İchigo'da Saiyan kanı varda her dövüşten sonra dahada güçlenio sınırlarını geliştiriyor.

bunu nasıl açıklayabiliriz sizede soruyorum..
benim aklıma gelen bi düşünce; acaba inoue'nin güçleriyle mi alakalı çünkü ichigo her büyük dövüşünden sonra inoue tarafından iyileştirildi ve herkes inoue'nin güçlerinin iyileştirmeden farklı olduğunun bilincinde sanırım rabbit
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: BLEACH   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 9:07 pm

Çok doğru bi yorum. Gerçektende İchigo da saiyajin kanı var arkadaşlar. Ne biçim bi şey yaw. Adam ölümden döndükçe güçleniyor. Ama sarmıyor da değil.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: İchigo'nun Güçleri ??   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 9:29 pm

Geçen oturuyoruz goku,ichigo ve ben açtık 70 lik absolute ortam güzel keyifler yerinde yahu dedim ichigo sen ne ayak ya ? böle guclenıon fln saiyan gibisin valla dedm aa dedi sen bilmionmu biz gokuylan kan kardeşiz güçükkene çakıynan (mandalin) soyuodum parmaa kestim goku da yanımda ha.Dedik kan kardeş olak olay o yani .ulen dedm allah iyiliini vermesn Very Happy olay açıa kavuştu sanırm Very Happy
şaka bi yana inoe'nin yanı sıra hueco mundo-ichigo-hollow-güç bi çağrışım yaptımı ?
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: BLEACH   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 9:53 pm

HA. Gülmekten yerlere düştüm. Gerçekten güzel olmuş.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: İchigo'nun Güçleri ??   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:24 pm

saol^^
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: İchigo'nun Güçleri ??   İchigo'nun Güçleri ?? I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 4:14 pm

baş karakterya basaylar gazi oda doğray milleti ama inoue de onu gaza getiriyor olabilir guzel hatun Very Happy

İchigo'nun Güçleri ??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 349 ichigonun ölümü