Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Urahara & Vizards ?

3 posters
YazarMesaj
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

Urahara & Vizards ? Empty
MesajKonu: Urahara & Vizards ?   Urahara & Vizards ? I_icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 3:01 pm

Kafamı her seferinde düşünmeye zorlayan Urahara nın elinin altından her iş çıktığını herkes biliyor. bu sefer de Vizardlarla ilişkisi herkesi oldukça düşündürüyor.
Acaba urahara da bir vizard mı yoksa vizardların lideri mi?
Beni en çok düşündüren kanıtı ise hem ichigo nun hem de vizardların kılıçlarının siyah-beyaz olması.Ayrıca ichigo nun nasıl hollow güçlerini kazandığı hakkında dikkatinizi cezbederim.Üstelik urahara ile vizardların ichigo yu eğittiği o çölümsü alanı hatırlıyor musunuz? ikisi de aynı ne tesadüf Razz
Urahara nın benihime si cero ları geri yansıttığını herkes gördü bir de urahara ve Vizardlar Soul Society i terk etti.. ve yerlerine birileri geçerek - ki kimin yerine kim geçti ayrı mesele (gerçi bu durumda yoruichi de işin içine giriyor ama onu sonra düşüncem:scratch: ) belki de en önemlisi urahara nın ichigo ya nasıl hollow güçlerini kazandırdığı.. Bu yolla da vizarda nasıl dönüşüldüğünü biliyordur ..yani sanırım biliyordur tahminimce Laughing
Yabancı forumları gezerek birçok bilgi edinmeye çalıştım ama hiçbir yanıt alamadım.. Bu sorularımın neredeyse hepsi yabancı forumlarda da var (hatta bir iki tanesini o forumlardan öğrendim yani demek istediğim 1-2 tanesini ben kendim düşünerek yazmadım)
Evet simdide sizlerin yorumlarını alalım.
http://www.bleachtr.net
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Urahara & Vizards ?   Urahara & Vizards ? I_icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 4:58 pm

shikai halindede cero gibi büyü atiyor vaizardda olabilir bu uruhara şüpeli bir durum Rolling Eyes
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: Urahara & Vizards ?   Urahara & Vizards ? I_icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 7:04 pm

Urahara zaten vaizardları yaratan kişi niteliğinde ve büyük bir olasılıkla kendide vaizard arkadaslar shinigami ve hollow birleşimini hougyoku yu kullanarak yapıyor,ve bunu keyfinden değil bi olay sonucu kaptanları kurtarmak için yapıyor diye biliyorum oturup okumuştum uzun uzun ,zaten urahara kisuke güç tutkunu bi manyak deil kurotsuchi gibi keyfinden vaizard yapmaz zati kimseyi şu prenses bölümleri geçsin 2 3 ay sonra belli olucak zaten shinigami geçmişinde

Urahara & Vizards ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kisuke Urahara vs. Yoruichi Shihoin