Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

351 ulqinin sonu

4 posters
YazarMesaj
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 6:56 pm

evet beyler ichigo garip bir canavara donustu ve ulqiyi kolayca yendi ne dusunuyorsunuz bu yeni hollow u gene gorebilecekmiyiz kapısmalarda ulqi cok cabuk oldu bence guzel olmadi evet yorumlarınızı beklıyorum
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 7:01 pm

İchigo Vasto Lorde oldu bence.

351 ulqinin sonu 16
Bizarre

Bizarre

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 7:10 pm

olabilir vasto lorde tanimina uyuyor seklli fazla degismedi bi maske ve biraz uzun saclar ve espada4 kolayca yendi espadalari yenecek hollowlar vasto lordelerdir mantıgıyla yorumlarsak olabilir ilerde bi aciklama olacaktir elbet
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 10:11 pm

Belki Ulquiorra yı bağışlamıştır. Bakalım ne olacak. Merhamet göstermişte olabilir. Ama İchigo bayağı güçlü oldu. Bu haliyle Aizen i yener mi bilemem ama Espadaların hepsini yener gibi geliyor bana
http://dostmekani.yetkinforum.com
Bizarre

Bizarre

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 11:02 am

Mertak demiş ki:
Belki Ulquiorra yı bağışlamıştır. Bakalım ne olacak. Merhamet göstermişte olabilir. Ama İchigo bayağı güçlü oldu. Bu haliyle Aizen i yener mi bilemem ama Espadaların hepsini yener gibi geliyor bana

mangayi okudugundan eminmisin ulqi zaten sana yenildiysem yasaamak istemiyorum yap sunu dedi iyi oku öldü ulqi acımak yok dedi ayni bir hollow gibi dedi ichigo ichigoda patlatti ceroyu o mesafeden o kdr guclu bir ceroyla olmemesi cok zor ve diger espadalarin gucunu gormus gibi konusuyorsun digerlerini gor sonra yorum yap bence
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 1:27 pm

Ulqi yi "Merhamet göstermişte olabilir" dedim. Kesin bi şey konuşmadım. Ulqi nin o halini bu şekilde yendiyse ötekilerinide yenebilir. Ama görüp bakacağız.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Bizarre

Bizarre

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 12:09 pm

bende diyorum merhamet gosterse niye cero atsinki o kdr yakindan tek bir amacı olabilir oldurmek o kdr yakindan atmasinin tek sebebi budur bence
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

351 ulqinin sonu Empty
MesajKonu: Geri: 351 ulqinin sonu   351 ulqinin sonu I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 1:10 pm

ichigonun hoolow formu kesinllikle vasto lorde diğer konularda bi arkadaşımız bir resim koymuştu vasto lordelerin neye benzediği hakkında ichigonun bu formu çok benziyor

351 ulqinin sonu
1 sayfadaki 1 sayfası