Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.

+3
Amenthalas
Bizarre
Mertak
7 posters
YazarMesaj
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. Empty
MesajKonu: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:56 am

Bu bölümde Ulqi daha fazla dayanamadı. İntahar etti. İyi adam olduğunu belli etti gibi bi şey. İchigo nun hollowuymuş(Ogichi). Belki değil diyordum ama haysız çıktım. Sizin yorumlarınızıda alalım.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 1:22 pm

bence güzel bir bitis oldu kubo ya bi alkıs cheers
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:31 pm

İchigo nun nasıl hollow formundan kurtuldugu ayrı bir merak konusu ...?
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 11:37 am

ulqi boynuzunu kesti sonra kurtuldu ama nasıl oldu bende anlamadım tam
SANJ1

SANJ1

Erkek Mesaj Sayısı : 29
İş/Hobiler : YARI ZAMANLI KORSAN AVCISI
Lakap : r0R0N0A z0R0

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:53 pm

mangaları nerden okuyosunuz???
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:26 pm

SANJ1

SANJ1

Erkek Mesaj Sayısı : 29
İş/Hobiler : YARI ZAMANLI KORSAN AVCISI
Lakap : r0R0N0A z0R0

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 6:23 am

teşekkür ederim
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:27 am

bence ichigo nun hollow formudan kurtulması arkadaşlarının sesinin tetiklemesiyle oldu ishida ve orihime yanılmıyorsam yeter artık gibi şeyler söylüyorlardı . ichigo nun ardaa gerçektende vasto lordeye dönüştüğünü düşünüyorum siz ne dersiniiz?
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:44 am

ınoe ve ıshıdanın sesıyle alakası yok olsaydı ıshıdaya kılıc sokmaz dı ulqı boynuzunu kesınce ıchıgo kendıne geldı bence
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 12:52 pm

Bizarre ye katılıyorum. Ulqi kesti boynuzunu sonra eski haline döndü. Şu vasto lorde olayına gelirsek orası kesin. İchigonun hollowu vasto lorde ve ichigo bi vasto lorde yi yenecek kadar güçlü. Belki daha da güçlü. Bi bakıyosunuz kral İchigo çıkıyor. Bunu bitek 1. takım kaptanı biliyor desek ve ruijin jakka söyledi ve bu iki zanpaktou arkadaşlardı gibisinden bi şey iyi olurdu aslında. Very Happy Very Happy
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 8:48 am

ne senaryo yazdın bea harcanıyorsun buralarda:D ama fazla ucma ichigo bıldıgımız ıchıgo Aizen den tek yiyen ıchıgo:D tmm vasto lorde olabılır ama kral sanmam
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 4:47 pm

Harcanıyorum tabii. Very Happy Bunlar senaryo yapmayı bilmiyo. Mangayı da okumuyorum artık. Yoksa keyfi çıkmıyo. Sıkıyo adamı. Bakalım neler olacak. Merak ediyorum. En son 353 okumuştum o kadar.

En son Mertak tarafından Salı Haz. 16, 2009 10:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:20 pm

Mertak demiş ki:
Harcanıyorum tabii. Very Happy Bunlar senarya yapmayı bilmiyo. Mangayı da okumuyorum artık. Yoksa keyfi çıkmıyo. Sıkıyo adamı. Bakalım neler olacak. Merak ediyorum. En son 353 okumuştum o kadar.

bende animeyı daha ızlemıyorum mangayı okuyorum Very Happy bu aralar ızledıgım anime ONE PİECE
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:32 am

Ben de one piece izliyorum ama nooldu orda ya 405.bölüm oldu daha yeni red line dalar.

Bi de son adam da süperde yok etti tüm tayfayı hani ayı gibi bi şe.
http://www.kralokul.tr.gg
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 2:17 pm

Onu yapan adam Bartholemew Kuma. Shikibukai lerden nikyu nikyu meyvesi yiyen bi korsan.
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

Erkek Mesaj Sayısı : 44

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:36 pm

Animeleri genelde animefreak.tv den takip etmeye calisiyorum fakat en son girdigimde türkçe alt yazılar kaldirilmis . Animeleri ordan takip eden arkadaslar varsa eger bunun nedenini söyleyebilirmi acaba?
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:02 am

yyo gayet de güzel tr altyazısı var tekrar bak istersen gerçi burda bööle site adı veriyoz bnde tuz biber ekiyom ama sorun olursa üzgünüm
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 11:49 am

Ben de online izleyen biri olarak o tar sitelerin pek adını vermiyorum ama o sitede bazı animelere hemen altyazı gelmiyor ilk önce orjinali koyup bi iki gün sonra tr alt yazı yapıyorlar diye biliyorum.
http://www.kralokul.tr.gg
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:51 pm

Anlamadigim su daha önce alt yazı oldugu halde simdi nicin yok ve halada gelmedi aslında bunu sormustum...tsk
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:48 pm

Yeni bölümleri hardsub olarak dostmekanin da koyuluyor arkadaşlar. Ordan indirebilirsiniz.
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: 353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.   353 - Ulquiorra nın intahar ediyor. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:57 am

Hmm site fena degil senin sanirim mertak yanilmiyorsam..Kayit oldum fakat su yazı sorununu bi halletsen sana zahmet beyaz taban uzerine beyaz renkli yazı olmuyo Very Happy guzel bi site tasarlamssin

353 - Ulquiorra nın intahar ediyor.
1 sayfadaki 1 sayfası