Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeniden Aranızdayım...

5 posters
YazarMesaj
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Yeniden Aranızdayım... Empty
MesajKonu: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 2:54 pm

Uzun süredir kişisel bazı sebeplerden ötürü siteyle ilgilenememekteydim ve sorunlarımı halletmem biraz zaman aldı...
Neyse lafı uzatmanın manası yok yeniden aranızdaym herkese kucak dolusu sevgiler... ^.^
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 10:13 am

Hele şükür abi ya sonunda. Biz de siteden vazgeçmiştik.
http://www.kralokul.tr.gg
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 12:38 am

Merak etmeyin siteyi yenilikler bekliyor...
Retaho

Retaho

Erkek Mesaj Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:56 pm

hocam bnde yeni üyleredenim siteye girer girmez başka foruma yönlendirildim kimse kalmadı bu sitede dediler...
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 12:39 am

Proje sürüyor....
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:48 pm

Amenthalas demiş ki:
Uzun süredir kişisel bazı sebeplerden ötürü siteyle ilgilenememekteydim ve sorunlarımı halletmem biraz zaman aldı...
Neyse lafı uzatmanın manası yok yeniden aranızdaym herkese kucak dolusu sevgiler... ^.^

kisisel sorun olur anlarız da hic mi ilgilenilmez siteyle uzaydamıydınız da nete baglanamıyordunuz sadece sorumsuzluk diyorum baska bisey demiyorum ama yaptıgınız davranıslardan sunu cıkardım bazı partiler wardir hicbirsey yapmaz sadece secim zaamanı bos vaatlerde bulunup secmen cekmeye calısır biraz benzedi sanırım yeni projeler falan alınmayın ama bu eleştirileri hakketttınız
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 9:51 pm

evet olabilir bizzare ofensif eleştirine hak veriyorum fakat durum ortadaydı ve aynı şeyi tekrarlamama adına uğraşıyoruz siteye kimseyi zincirlemedik pekala başka forumlardada tartıştığınız haberini aldım ve birçok arkadaş başka forumlardan topic calarak burda paylaşıyordu farkındayız... Başka bi sitede vakit geçirmeme zorunluluğunuz yoktu sorunları dile getirdik yeni projede bunları yaşamıycaz...
Retaho

Retaho

Erkek Mesaj Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 11:46 am

amenthalas gene kaçtın gittin yaklaşık bir aydır yoksun nerde bu yeni site?? lol!
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 2:11 pm

olacak oda olacak bızım sıteye herkesı beklerız bos vaatlerde bulunmuyoruz dedıgımızı yapıyoruz

dostmekani.yetkin-forum.com
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

MesajKonu: Geri: Yeniden Aranızdayım...   Yeniden Aranızdayım... I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:26 pm

Taşına taşına, paylaşım forumuna mı taşındınız? Ben de başka bir Bleach forumu kuruldu, oraya gittiniz sanıyorum.

Alkış size. Bu kadar yani. Pehey...

Yeniden Aranızdayım...
1 sayfadaki 1 sayfası