Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Site Projesi !!!

+4
Mertak
Bizarre
Mefistofeles
Amenthalas
8 posters
YazarMesaj
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Yeni Site Projesi !!! Empty
MesajKonu: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:57 pm

Arkadaşlar planlama aşaması hala sürmüyor değil fakat mefisto ve ben oturup yeni bir site ve daha farklı içerikleride barındıran geniş forum hakkında biraz beyin fırtınası yaptıktan sonra sitenin bleachtr adına sahip oluşunun üyelerin sayısında rol oynadığını siteye son zamanlarda fazla ilgi gösterilmediğini ve içeriğin zayıf kaldığı konusunda hem fikir olduk buda bizi yeni bir oluşum fikrine sürükledi kısacası buradan kısa bir süre daha hizmet vericez ve yeni projeye geçilirken herbirinize mail atılacak ve buradan yayınlıycam ...(eski bleachtr ailesinide mutlaka orada görmek istiyorum )

İlginiz İçin Teşekkür Ederim...
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:20 pm

Yeni Projede Manga çevirileri Anime download paylasımı Fansub gruplar oluşturmayı düşünüyoruz çok kapsamlı olucak şimdilik diyebileceğim bukadar.
http://www.bleachtr.net
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:44 pm

acaba niye sitede fazla ilgi gosterilmedi adminlerin mod ların olmamasından dolayı olmasın siz ilgi gostermedınız kendı sıtenıze mılletten ılgı beklıyorsunuz ne kadar boş laflar yeni site acacaksniz demek hayirli olsun o sitenin de sonunu gorebiliyorum acaba kac ay online olup sonra birakacaksınız sıteyle ilgilenmeyi bi düsüniyim....
Mefistofeles
Commander

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:44 pm

Bizarre demiş ki:
acaba niye sitede fazla ilgi gosterilmedi adminlerin mod ların olmamasından dolayı olmasın siz ilgi gostermedınız kendı sıtenıze mılletten ılgı beklıyorsunuz ne kadar boş laflar yeni site acacaksniz demek hayirli olsun o sitenin de sonunu gorebiliyorum acaba kac ay online olup sonra birakacaksınız sıteyle ilgilenmeyi bi düsüniyim....

Ne yıkıcı bir yorum boyle neyse moderatorlerimin ilgisizliği sanırım benim sucum ben bırakmak zorunda kalmışdım onlarda universiteleri nedeniyle ilgilenemediler pek.Yeni site butarz bi sistem üzerinde olmayacak kadro çok geniş olucak bilgili kişiler alıncak fansublar olursuturulacak vs sanırım daha once tüm yükü kendim çekiyordum ama busefer oyle olmayacak oyuzden butarz şeyleri kafanızı takmamanızı umuyorum.
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 5:57 pm

Mefistofeles demiş ki:
Bizarre demiş ki:

Ne yıkıcı bir yorum boyle neyse moderatorlerimin ilgisizliği sanırım benim sucum ben bırakmak zorunda kalmışdım onlarda universiteleri nedeniyle ilgilenemediler pek.Yeni site butarz bi sistem üzerinde olmayacak kadro çok geniş olucak bilgili kişiler alıncak fansublar olursuturulacak vs sanırım daha once tüm yükü kendim çekiyordum ama busefer oyle olmayacak oyuzden butarz şeyleri kafanızı takmamanızı umuyorum.

Bizarrenin dediğine katılıyorum. Ama Mofisto biraz fazla abartıyorsun. Bu sadece bi site. Tüm yükü kendim çekiyorum ne demek anlayamadım. Bi şey taşımıyorsun ki. Biraz abartı gibi geldi. Ben kendi sitemde çok eğleniyorum. Eğer yük olarak görüyorsan hiç yapma bence.
http://dostmekani.yetkinforum.com
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 4:58 am

Öncelikle yöneticilerin siteye yeterince ilgi göstermedikleri aşikar.Tanıtım 0 denecek kadar azdı.Elbette belli sebepleri olacaktır ama siteye sürekli giren üyeler de bu durumdan rahatsız olacak ki geri çekildiler.Ben de dahil.Olur böyle şeyler.Yeni bir site olacak diyorsanız iyi olur derim.Bleach üzerine olmalı tabiki.10 kişilik çekirdek bir kadro var gözümden kaçmayan.Yeni şeylerle daha iyi bir site olacağından şüphem yok.Bu sefer turnayı gözünden vurmalı.En kısa zamanda yeni siteyi bekliyoruz.Kolay gelsin.
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:45 am

Ooooo bankai bile geri dönmüş acaba site eski fomuna döner mi??? XD
http://www.kralokul.tr.gg
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:01 am

Mertak demiş ki:
Mefistofeles demiş ki:
Bizarre demiş ki:

Bizarrenin dediğine katılıyorum. Ama Mofisto biraz fazla abartıyorsun. Bu sadece bi site. Tüm yükü kendim çekiyorum ne demek anlayamadım. Bi şey taşımıyorsun ki. Biraz abartı gibi geldi. Ben kendi sitemde çok eğleniyorum. Eğer yük olarak görüyorsan hiç yapma bence.

Mertak halkı bu işi yük olarak gorursen bi yere varacagını sanmıyorum Mertak la Ben sitemizde bu işi severek yapiyoruz ve sonuclarını alıyoruz yük olacaksa bu iş hiç yapma daha iyidir
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:42 pm

arkadaşlar iş olarak görüyoruz işlerin yükleri olur mefistonun durumundan ben haberdardım ve emin olun yarım saat girip bakıcak zamanı olmadığı günler oldu sanırım olayı kendi hayatınız ı baz alarak düşündünüz uploadlar,ceviriler biz sadece manga tartışmaktan bahsetmiyoruz bi işi yapıcaksak tam anlamda yapmaktan bahsediyoruz ceviri takımları ve bir forumda akla gelebilecek herşey bulunucak ve evet buda biraz yük demek anlamına geliyor... o yüzden sacma yorumlarla takılıp kalmanın alemi yok durum ortada neyin hesabını kime vermek zorundayız onu cözemedim biz duyuruyu yaptık ister ilgilenin ister ilgilenmeyin ben eski bleachtr tayfasını görmek isterim söyleyeceklerim bu kadar...
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 12:34 am

Amenthalas demiş ki:
arkadaşlar iş olarak görüyoruz işlerin yükleri olur mefistonun durumundan ben haberdardım ve emin olun yarım saat girip bakıcak zamanı olmadığı günler oldu sanırım olayı kendi hayatınız ı baz alarak düşündünüz uploadlar,ceviriler biz sadece manga tartışmaktan bahsetmiyoruz bi işi yapıcaksak tam anlamda yapmaktan bahsediyoruz ceviri takımları ve bir forumda akla gelebilecek herşey bulunucak ve evet buda biraz yük demek anlamına geliyor... o yüzden sacma yorumlarla takılıp kalmanın alemi yok durum ortada neyin hesabını kime vermek zorundayız onu cözemedim biz duyuruyu yaptık ister ilgilenin ister ilgilenmeyin ben eski bleachtr tayfasını görmek isterim söyleyeceklerim bu kadar...

kimseye hesap vermek zorunda degılsınız ama sıte sahıbı olarak bunu yapmanız gerekıyor ve sız bunun farkında bıle degılsınız kullanıcılara karsı sorumluluk yok zaten sıtenızle ılgılenmıyorum sızın yapacagınız sıteyı bız haftalar once yaptık zaten bu mantıkla pek sanmıyorum eskı bleachtr tayfasını gorebılecegnızı
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 12:57 am

Tamam arkadaşlar. Tartışmaya gerek yok. Herkes istediği yerde takılmakta özgür. Ama bizarre nin dediği doğru. Biz siteyi haftalar önce yaptık.
amaster

amaster

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:20 am

Abi fansub grupları falan iyi olur mesala mangaları biz çevirsek 10 numara olur. XD
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:34 am

arkadaşlar sorumluluğumuz olmasa size bir açıklama yapma durumunda kalmazdık zaten farkındayız herşeyin yaptığınız siteden haberim var,şu anda fansub çeviri takımları ile irtibattayım hiraishin ile görüşüyorum onların yayınladıkları mangaları upload edicez çok başarılı bir çeviri grubu bir arkadaşım grupta bu gibi takımlar olucak şimdilik istediğiniz forumda takılın ister burda ister kendi aranızda yaptığınızda herşey hazır olduğunda haberler bölümünde görüceksiniz zaten...
Teşekkürler.
Mefistofeles
Commander

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:56 pm

Ya halen eskiyi tartışdığınıza inanamıyorum.Eski Bleach tayfası guzeldi ama gelip gelmemeleri kendi kişisel fikirleridir saygı duyarım.Kimseye zorla gelin yada geliceksiniz diye bir yorum yapmadım-dık'ki butarz yorumlar gelmeye devam ediliyor.Siteniz hayırlı olsun arkadaslar ama planımız Bleach üzerine değil 50-60 animeyi birden içeriyor ve biz bunun için ciddi paralar yatırıp animetr adına gzl bir site ve fansublar olusturmak istiyoruz.Bu bir yükmüdür evet sorumlulukdur.Sorumluluk ise cok ciddi bir iştir.Ha işin esas kısmı bundan para kazanıyormuyuz HAYIR tamami ile zevklerimiz ve eylencemiz için bu paylaşımı açıyoruz.O sitenin Bleachtr gibi olabilmesi düşünülemez nedeni 2 si çok farklı burası sadece bir forum ve tartışma alanı 2 sinin amacları çok çok farklı.Artık bu konuda tartırşmaların olmasını istemiyorum lütfen.
amaster

amaster

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 3:25 pm

Evet aniğmetr bekliyoruuuuz
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 4:11 pm

Mefisto açıklaman için teşekkürler....
Retaho

Retaho

Erkek Mesaj Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 4:25 pm

ben de az çok bizarre ve mertak'la aynı kanıdayım...bu siteyi ilk keşfettiğimde çok üzülmüştüm...çünkü eskiden yazılmış forum yazılarını,sohbetlerini okuyunca tmm dedim burası tam bnlik,çünkü bleach sohbetleri yapılan bir yer arıyordum...ama baktım ki site bir hayalet site olmuş...hayal kırıklığı yaşadım doğrusu...ama yeni site haberinizi bekleyeceğim...belki o zaman sağlıklı bir yorum yapabilirim,haklıyım veya değilim diye...iyi çalışmalar...
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:18 pm

Mefistofeles demiş ki:
Ya halen eskiyi tartışdığınıza inanamıyorum.Eski Bleach tayfası guzeldi ama gelip gelmemeleri kendi kişisel fikirleridir saygı duyarım.Kimseye zorla gelin yada geliceksiniz diye bir yorum yapmadım-dık'ki butarz yorumlar gelmeye devam ediliyor.Siteniz hayırlı olsun arkadaslar ama planımız Bleach üzerine değil 50-60 animeyi birden içeriyor ve biz bunun için ciddi paralar yatırıp animetr adına gzl bir site ve fansublar olusturmak istiyoruz.Bu bir yükmüdür evet sorumlulukdur.Sorumluluk ise cok ciddi bir iştir.Ha işin esas kısmı bundan para kazanıyormuyuz HAYIR tamami ile zevklerimiz ve eylencemiz için bu paylaşımı açıyoruz.O sitenin Bleachtr gibi olabilmesi düşünülemez nedeni 2 si çok farklı burası sadece bir forum ve tartışma alanı 2 sinin amacları çok çok farklı.Artık bu konuda tartırşmaların olmasını istemiyorum lütfen.

En hayırlısı olur inşallah.
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:19 pm

6 sene boyunca hazırladığım sitelerden edindiğim tecrübeler şunlar

1-)Bir site ne kadar büyürse işler zevkli hale geldiği gibi bir o kadar zorlaşmaya başlar.Mephisto büyük bir siteden bahsediyor.Bunun için(özellikle funsub için) iyi ve geleceğe dönük bir kadro oluşturulması gerekiyor.Sorumluluk mu?Hem de nasıl.

2-)Zevk için yapılan siteler(anime ve manga siteleri genelde böyledir) para getirmez ama para götürür.Çünkü reklamla dolduramazsınız siteyi.Hit sayısı ile gelen para para değildir.Geniş bir site için gereken host parası da az değildir.Bu yüzden bunun da iyi düşünülmesi lazım.

Bunların hepsini zaten yönetici arkadaşlar biliyorlardır ve buna göre düşünceleri vardır.Bir animesever olarak yeni yapılacak sitenin her türlü arkasında olurum.Funsub için de yardım ederdim lakin üniversite 4. sınıf epey bir yusuf yusuf moduna sokacak beni (=

Beklemekteyiz.
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 2:09 pm

evet yaklasık bı ay oldu bı sıteyı hala yapamadılar mı yoksa bos vaat mı hadı beklıyoruz nasıl bısey olacak
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:34 pm

Bizzare, yaptığın tespitler doğruydu belki, lakin agresif şekilde konuşup site reklamı yapmaktan öteye geçmediğini görüyorum. Arkadaşlarımızın yapmaya çalıştıkları şeyler, az buz şeyler değil. Ve onların da insan olduklarını, site dışında sorumlulukları/ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Bu şekilde büyük bir projeji bu kadar kısa sürede, üstelik kimsenin destek ve yardımı olmadan tek başlarına yapabileceklerini nasıl düşündün? Burayı terketmiş olabilirler, evet. Lakin, forumlar halka açıktır ve bir forumu yürüten asıl şey kurucular ya da yöneticiler değil, üyelerdir. Çünkü bir forumda birşeyler konuşan, paylaşan, tartışan insanlar üyelerdir. Yöneticiler ortalıkta görünmüyor diye bir sitede üyeler konuşmuyorsa, bu yöneticiler kadar üyelerin de sorumluluğundadır. Zira yöneticisi olmayan bir forum olabilir lakin üyesi olmayan bir forum olmaz. Üye olmayınca yönetici de girmez.
Retaho

Retaho

Erkek Mesaj Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:37 pm

karşılıklı herkesin yanlışı var...
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:19 am

Shizuka demiş ki:
Bizzare, yaptığın tespitler doğruydu belki, lakin agresif şekilde konuşup site reklamı yapmaktan öteye geçmediğini görüyorum. Arkadaşlarımızın yapmaya çalıştıkları şeyler, az buz şeyler değil. Ve onların da insan olduklarını, site dışında sorumlulukları/ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Bu şekilde büyük bir projeji bu kadar kısa sürede, üstelik kimsenin destek ve yardımı olmadan tek başlarına yapabileceklerini nasıl düşündün? Burayı terketmiş olabilirler, evet. Lakin, forumlar halka açıktır ve bir forumu yürüten asıl şey kurucular ya da yöneticiler değil, üyelerdir. Çünkü bir forumda birşeyler konuşan, paylaşan, tartışan insanlar üyelerdir. Yöneticiler ortalıkta görünmüyor diye bir sitede üyeler konuşmuyorsa, bu yöneticiler kadar üyelerin de sorumluluğundadır. Zira yöneticisi olmayan bir forum olabilir lakin üyesi olmayan bir forum olmaz. Üye olmayınca yönetici de girmez.

bence yanılıyorsun forumu canlı tutan admınlerdır soyledıgım seyın katını da soyle acıklanabılır zamanında bu sıtede ıyı uye wardı ve aktıftı cogu sonra yonetıcıler gırmemeye basladı ve sonra bu hale geldı sıteyle ılgılenen kımse olmayınca uyelerde sogur sıteden senın yorumuna katılmıyorum Shizuka ayrıca yapacakları sey zor olabılır ama yapmaya basladıklarından bıle emın degılım 1ayda bence cok sey yapılabılır ama onemlı olan yapmak ıstemelerı ve sorumluluk duygusu ınsanların hayatta baska ıslerı olabılır tmm bızımde oluyor ama en azından haftada bır bakılmaz mı daha yorum yapmıyacagım bır gelısme olana kadar
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:20 pm

Bizzare. Birincisi, sen o insanların hayatlarını bilemezsin. Aileleri, işleri ne durumda, sağlıkları ne durumda, biilemezsin. Mefisto yaşça büyük, çalışan bir birey ve daha da fazla sorumluluğa sahip. Ben bile sitenin bir üyesi iken, okul ödevlerinin ve ailemin bastırması üzerine uzunca bir süre foruma dahil olamadım, giremedim. Elbette onların da başındakiler bunlar olabilir.

İkinci olarak, canlılık üyelerde olmadıktan sonra, forum adminleri ne yapacak? Üyeler elbette kendi aralarında paylaşımlarına, muhabbetlerine devam edebilir, onları engelleyen ne olacak sorabilir miyim? Yöneticilerin uzunca süre giremediği birçok siteye dahil oldum ve her birini üyeliklerimizle idare edebildik, yöneticilerin yoktuluğunu takmadan muhabbetimize, faaliyetimize devam ettik. Bir forumun, sitenin admini olmak sorumluluktur elbette, lakin forumun canlılığını sağlayan şey tümüyle üyelerdir. Adminlerin buna %10 etkisi varsa üyelerin etkisi %90dır. Yani bir üye forumu canlı olmadığı için suçluyorsa, suç tamamen kendisinindir!

Üçüncü olarak bir hikayemi anlatacağım. Bir grup arkadaşımla beraber kendi aramızda rp yapmak için küçük bir forum açmıştık. Üye almak gibi bir amacımız yoktu, sadece yedi kişi içindi. Ne oldu biliyor musun? Bir anda siteye üye yağdı, bir şekilde karşılaşan herkes üye olmaya başladı, bizim kendi halimizde yaptıklarımızı takmadan muhabbete, konuşmaya başladılar. Zira şu anda, o üyelerin canlılığı sayesinde forum türkiyenin en büyük forumlarından biri halinde, biz yedi kurucu da yöneticileriz. Peki ne yapıyoruz? Çok faaliyet gösterdiğimiz söylenemez, çünkü üyelerimiz çok aktifler sağolsunlar. Biz o sitenin büyümesi için, dikkatini çekiyorum, başta hiçbir şey yapmadık ama kontrol edilemez bir halde devasa bir hal aldı. Biz de bu sorumluluğu üstlendik ve hâlâ da üstleniyoruz.

Ayrıca bahsedip övdüğün siteni de inceledim. Paylaşım forumu denilen olayı zaten sevmem, ortaya korsan bir şey atılır "rep plzzz" deniz, altına da insanlar "paylaşım için sağol aga sana puanım 9 kanka" derler. Seviyesiz, soğuk bulduğum bir ortamdır bu. Acaba forum temasının burasıyla birebir aynı olması tesadüf müdür acaba, bilemiyorum. Aha, bir de ne göreyim? Forum başlıkları bile bir şekilde bir yere benziyor, Allah Allah... Birileri meydanı boş mu buldu dersiniz?

Elbette forumuna yeni şeyler eklemişsin, ilgilenmişsin, üyelerinle beraber geliştirmişsiniz takdir ederim. Gerçekten dolu dolu ve canlı bir ortam olmuş.

Lakin Türkçe'yi bile düzgün kullanamayan, meydanı boş bulunca zaten çekirge sürüsü gibi forum kirliliği olan bir internet ağında var olan forumda aktif olarak forumu kurtarmak yerine "Kendi forumum olsun yöneticisi olayım sükse yapayım ben gıralım ulen" mantığıyla yeniden bir forum açarak takdir etmediğim şekilde, üye alan bir forum ortamında reklamını yapan, ardından hâlâ işi bitmeyerek birşeyler yapmaya çalışan insanların yaptığı işlere çamur atıp insanları hayatından bezdiren bir organizmanın forumu beni rahatsız eder, girmem, kusura bakma. Sana üyelerinle iyi eğlenceler dilerim.
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 2:36 pm

Tamam Bizarre tartışmaya gerek yok. Boşuna tartışmayın. Sonuçta sitede hiç bir yenilik yok. Ben söze değil işe bakarım. İsteyen istediği yerde takılır. Boş ver Bizarre takma.
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:04 pm

ılk olarak konusmayı senden ıyı bıldıgım kanısındayım etrafa saldırarak hakaret ederek yazı yazmıyorum bırılerı gıbı ben agır bır elestırıyle yazılarımı yazıyorum bunu anlamak pek zor olmasa gerek ıkıncı olarak bızım actıgımız paylasım sıtesı de bu farklı bırsey mı bılıp bılmeden konustugunun kanıtı burda kullandıgın sıtede paylasım sıtesı olarak gecıyor...O begenmedıgın sıtede bız yararlı bırseyler paylasım mılletten rep dılenmıyoruz on yargılı konusma bence gelelım Mefısto abımıze bak abımız dıyorum saygı gosterdıgım ıcın tmm hayatında sorunlar olabılır tmm hıc de gırmeyebılır ya moderatorler onlardan da ses yok tmm onların hayatıda sorunlu(bu kdr sorun Meclıste bıle yok gercı) baska moderator ata sıteye sıte ıcınden bırını gecıcı admın yap bunların yaptıkları sorumsuzluktan baska bırsey degıl bosyere savunuyorsun Shizuka bız yerden goge kadar haklıyız ve begenmedıgın o paylasım sıtesınde en azından mıllette ılgılenıyoruz ayrıca sana bızım sıteye gel ne olur kayıt ol gıbı kelımeler kullandıgımıda hatırlamıyorum ve laflarına dıkkat et meydanı boş bırakanlar utansın...
Dedıgın gıbı canlılık uyelerde olacak bız Mertak la sıteyı kac ay canlı tuttuk ama ilgilenmeyen yonetıcı olmadıgı ıcın en fazla bır ıkı ay ayakta kalabıldı.Bu yazdıklarımın ne kdrını anladıgını bılemem ama en nıhayetınde bu yazdıklarım gercegı yansıttı kanısındayım en azından birileri gıbı yorum yapmadan once sitede olanı bıtenı ınce eleyıp sık dokuduktan sonra yorum yapılıyorum..senın gıbı mıllete pembe gozluklerle ussten bakıp hakaretler etmıyorum... sonuc olarak ben lafa degıl işe bakarım..iş de ortada gorunmedıgıne gore bakılacak bırsey yok (ne olup bıttıgını bılmeyen ınsanların laflarından baska ) gıbı gorunuyor....
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Yeni Site Projesi !!!   Yeni Site Projesi !!! I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:21 pm

Bizzare site içinde yaptığın gereksiz muhalefet olma cabasındaki konuşmalarının sonu gelicekmi ?

Yeni Site Projesi !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site ve Forum Kuralları