Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışma ve Kaynasma

+15
Shizuka
JackOfBlades
Selin
Bizarre
hayatıntepesi
Nelu
Uluqia
Mertak
Angels
kmlknr
Pegasus
BanKai
Alexian
Amenthalas
Mefistofeles
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 9:30 pm

Hoşbuldum arkadaşlar ^^ BanKai aslına bakarsan muhtemelen Türkiye'deki ilk Bleach'çilerden sayılırım XD Ve tahmin ettiğinden çok var anime izleyicisi, Bleach de dahil olmak üzere, özellikle de bizim fakültede... ^^
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 10:32 pm

Gsf'ye uzun zamandır gelmiyorum.Bir ara uğrayayım bari reiatsumu hissedebilen birisi çıkacak mı bakalım lol!
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 11:51 pm

Her zaman bekleriz efendim =))
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: BLEACH   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 3:12 am

Alexian hadi hayırlı olsun. Commander olmuşsun.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 1:36 pm

Haa... Onu açıklayayım. Mefisto arkadaşımız geçeci olarak servis dışı, çalıştığı için kendine bile zaman ayıramıyormuş o nedenle kedine gelip hayatını bir düzene sokana kadar pek giremeyecek. O yüzden geçici olarak Commander oldum arkadaşlar. Merak etmeyin hala Captain'im ama Commander dönene kadar forumdan ben sorumluyum. =)
Pegasus

Erkek Mesaj Sayısı : 60

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 9:28 pm

abim mefistoyu kesmiş Very Happy üstünden pelerini alıp giymiş..(Kötü Espiri Bir Hastalıktır...)
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 11:42 am

slm arkadaşlar bn katılalı 2yada 3 gün oldu aranıza yaşça en küçük bnm heralde adım ebru istanbul güngörendenim izzet ünver lisesindenim okulumda heralde bnm kadar anime seven yoktur daha doğrusu anime nedir bilen Smile en sevdiğim animeler naruto ve bleach acaip derecede film izleme hastasıyım yabancı dizileri yine çok severim aslına bakarsanız yaşıtlarıma göre fazla anormalim Very Happy
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 11:48 am

hoşgeldin aramiza ebru
urathar

Erkek Mesaj Sayısı : 14

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 6:42 pm

selam arkadaşlar adım mustafa istanbul'luyum.18 yaşındayım,bleach ilk izlediğim animem bunun dışında bi hayli var ama bir araştıyım derken bu siteye biraz göz attım ve kayıt olmaya karar verdim.Umarım beraber hoş vakit geçiririz
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

Erkek Mesaj Sayısı : 44

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:34 am

Hos geldin Smile
zencix

zencix

Erkek Mesaj Sayısı : 2
İş/Hobiler : üniversite
Lakap : zen/zenci/zencix:))))

MesajKonu: Geri: Tanışma ve Kaynasma   Tanışma ve Kaynasma - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:18 pm

Ben zenci Razz Üniversite işletme bölümü okuorum the end Very Happy

Tanışma ve Kaynasma
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2