Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rosario+Vampire Ve Capu2

5 posters
YazarMesaj
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Rosario+Vampire Ve Capu2 Empty
MesajKonu: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 3:09 pm

Rosario+Vampire Ve Capu2

Rosario+Vampire Ve Capu2 2091zsger9

Anime'nin Adı: Rosario to Vampire
Kategori: TV Serisi
Tür: Aksiyon, Komedi, Ecchi, Fantastik
Bölüm Sayısı: 13

Tanıtım:

Tsukune lise giriş sınavlarında başarılı olamamış normal bir insandır.. Gelecek sene tekrar hazırlanmak için planlar yaparken babasının getirdiği zarfla sevince boğulur.. Artık o da bir lise öğrencisidir... Ancak kendisi bunu pek bilmesede gittiği okul normal bir okul değildir..

Yaratıkların ve şeytanların eğitim aldığı bir okula kaydını yaptırmıştır.. Daha okula geldiği ilk dakikalarda Moka ile tanışır insansı kokusundan hoşlanan moka ondan ufak bir ısırık alır. Moka'nın vampir olduğunu ve okulun bir canavar olduğunu öğrendiğinde artık çok geç olmuştur.. Geri dönemez ççünkü onu geri gotürecek otobüs ayda bir gelmektedir.

Tsukune zamanla Moka'ya ve okuluna alışır yeni arkadaşlar edinir... Artık evine dönmek yerine canavarların içinde okumayı tercih eder.. Akadaşlarıyla birlikte gazete kulübü kurar ve birlikte hoşça vakit geçirir taki......

Karakterler:

Moka
Rosario+Vampire Ve Capu2 Wrnxhwig2

Çok sevimli iyi anlayışlı aslında insanlardan nefret eden bir kızdır. Ancak insanlardan nefret etmesinin nedeni insanların ona çok kötü davranmadıdır. Tsukune'nin sırrını bilen tek kişidir.

Moka Vampire
Rosario+Vampire Ve Capu2 Ao5mblun8

Tsukune

Rosario+Vampire Ve Capu2 34pmcyxfd8

İnsan olmasına rağmen canavarların okuluna giden oldukça cesur bir gençtir. Arkadaşlarını çok sever ve onları korumayı çok ister... Ancak insan haliyle canavarları korumak pekte mümkün değildir..

Kurumu
Rosario+Vampire Ve Capu2 Kurumu4mx6

Moka'dan sonra Tsukune'nin arkadaşı olmustur. Ancak amacı arkadaş olmak değildir. Tsukune'yi kendi kölesi yapmak ister.. Ancak daha sonra çok yakın arkadaş olurlar...

Shirayuki

Rosario+Vampire Ve Capu2 Dw3s8kj5

Kendisi bir buz canavarıdır ... Okula geç başlamıştır bu nedenle pek arkadaşı yoktur yanlızdır.. Ancak Tsukine ve arkadaşları onu da bağırlarına basarlar...

Yukari
Rosario+Vampire Ve Capu2 20gef6tsz1

Yaşı küçük olmasına rağmen oldukça zeki bir cadıdır. Evet Yukari bir cadıdır. Sınıfında hiç sevilmez insanlar tarafından da canavarlar tarafından da reddedilen bir ırktır. Bu nedenle çok yanlızlık çeker ancak belli etmemeye çalışır. Sonraları Tsukune ve diğerleriyle yakın arkadaş olur...

Rosario+Vampire Capu2
Rosario+Vampire Ve Capu2 Thekapucchunh5pl6

İlk serinin devamı niteliğinde ilk seriden farkı yok sadece olaylar Ruby ve diğer karakterlerinde katılmasıyla devam ediyor gazete klubü faaliyetleri ağırlıklı kısacası 2. sezon ...

Ruby
Rosario+Vampire Ve Capu2 Img1wh2

Yukari-chan gibi bir cadı olan ruby nin yetenekleri oldukça gelişmiştir efendisinin öldüğünü kabullenememiştir ve yüreği yapayalnızdır.Witch's Hill de kahramanlarımızla büyük bir kapışmaya girdikten ve onları epey zorladıktan sora
gruba katılmıştır ve kahramanlarımız onuda bağrına basmıştır,Canavar Okuluna geldikten sora okul yönetimi adına çalışmaya başlar.

Moderatörün Yorumu:Anime'nin ilk 2 serisini bitirmiş bulunuyorum.Mangası aylık çıktığı için her hafta yeni bölümü gelmemekte ve sezon sezon çıkmakta,Animelerde herzaman kan görmekten yana bi insan olsamda ecchi (erotik bazlı) bir anime olarak gayet başarılı,Yer yer izleyici gülme krizine sokan sahneler barındırıyor kısacası anime severlere tavsiye etmekte pişmanlık duymayacağıma emin olduğum bi anime, 3. sezonu iple çekiyorum...

İyi Seyirler...

En son Amenthalas tarafından Ptsi Mart 02, 2009 4:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 8:22 pm

Eline sağlık yakında 2 sezonuda yayınlamayı üşünüyorum 2. sezonun sansürsüz bölümleri elime geçsin bu anime dizide online sinemaya ekleyecem Smile
http://www.bleachtr.net
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 9:14 pm

Güzel Olur Twisted Evil saol
Angels

Angels

Erkek Mesaj Sayısı : 13
İş/Hobiler : Okul/Anime vs..
Lakap : yok suan :)

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 4:01 pm

Güzele benziyor admin beyin dediği gibiyse sayet sansürsüz bölümlerini bekleyip izlesek daha iyi olucak drunken
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 5:14 pm

kesinlikle Twisted Evil
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: BLEACH   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 2:16 am

Bu animeyi izlemedim ama tafsiye edermisiniz bana? Güzel mi?
http://dostmekani.yetkinforum.com
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 10:03 am

Evet baya güzeldir yakında upload edip yayınlayacam tüm bölümlerini ozaman seyredersein dayanamam ben bakıcam dersen 1. sezon yayınlandı google'dan bulursun ama 2. sozunun sadece 2 bolumu cevirildi ve yayınlandı bende tüm sezon var sansürsüz ilk 10 bolumun cevirisinide yaptım hepsı bitince yayınlayacağım siteden
http://www.bleachtr.net
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: Rosario+Vampire Ve Capu2   Rosario+Vampire Ve Capu2 I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 7:50 pm

Bence süper ama 2 sezonu 3 günde izledikten sonra 3. sezonu beklerken acayip strese giriyorum... Twisted Evil

Sahi 3.sezon ne zaman çıkacak bilen var mı?
http://www.kralokul.tr.gg

Rosario+Vampire Ve Capu2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rosario + Vampire Capu2 Ost
» Rosario to Vampire Capu2 - TV Serisi
» Rosario + Vampire Sezon 1-2 Ost
» Rosario to Vampire - TV Serisi
» En Sevdiğiniz Rosario+Vampire Karakteri Hangisi?