Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bleachteki en güçlü zanpaktou

+4
Bizarre
Amenthalas
Mefistofeles
Mertak
8 posters
YazarMesaj
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

Bleachteki en güçlü zanpaktou Empty
MesajKonu: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:45 am

Sizce bleach teki en güçlü zanpaktou kimin ki.
Ben derdim Aizenin ki diye ama İchigo nunki olsun isterdim. Ama Urahara nın zanpaktousunu da merak ediyorum doğrusu.Henüz tam gücünü görmedik.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 1:13 am

Yorumda bulunmak yanlış olur net bilmiyorum zampaktoları ama ichigo'nun dediğin gibi olmasını isterdim zangetsu'nun hastasıyım
http://www.bleachtr.net
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:17 pm

bence Urahara nın Benihimesidir ki hertürlü saldırıyı urahara cozumleyip ayrıştırabilio kan sisi kalkanı var bilmiyorum uraharanın elinde ölüm makinası olarak kullanılabilir fakat urahara nın kişiliği işte Very Happy
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:39 pm

Cok basit bir soru bolum 56 da ukitake soyluyor zaten Yamamotonun Rujin Jakka si
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: BLEACH   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 1:25 pm

Rujin Jakka yı Aizen in ve İchigo nun zanpaktousunu bilmeden önce söylüyordu.
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 1:52 pm

Vizardlarınkınıde suan bilmiyoruz karanbol bir soru Smile
http://www.bleachtr.net
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:00 pm

ben Rujin jakka da israr ediyorum son kararim Very Happy
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 9:12 pm

roujin jakka en güçlü ateş zanpakuto su bi kere en guclu zanpakuto deil turkce cevirilere takılma genel olarak bahsettigi şey ateş zanpakuto larının en guclusu oldugu yani en güclü zanpakuto demıyo orda güç tartışılır bir kavramdır zaten sınıflandırılmadıkça kişiye göre değişir bkz:Fiziksel güç,
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 5:42 am

Fazla tartışmaya gerek yok?

Seçin birini;

A)Senbonzakura
B)Tengen

lol!
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:34 pm

A-Senbonzakura
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 2:57 pm

C)Hiçbiri Very Happy Very Happy Very Happy
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 2:58 pm

Amenthalas demiş ki:
roujin jakka en güçlü ateş zanpakuto su bi kere en guclu zanpakuto deil turkce cevirilere takılma genel olarak bahsettigi şey ateş zanpakuto larının en guclusu oldugu yani en güclü zanpakuto demıyo orda güç tartışılır bir kavramdır zaten sınıflandırılmadıkça kişiye göre değişir bkz:Fiziksel güç,

evet cok dogru söylüyorsun dikkatli izleyince dogru soyledigini anladim hll cok dikkatlisin
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 8:18 pm

Teşekkürler ...
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:39 am

Senbonzakura!!

affraid
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:55 am

Yamamotonun Rujin jakka si sadece ates tipleri arasinda olduguna gore bende Katen Kyoukatsu diyorum Very Happy
elk92

elk92

Kadın Mesaj Sayısı : 86
Lakap : hErtÜRlü

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 1:47 pm

katen kyoukotsu kimindi acaba hatırlayamadımda No banca ichigonun zanpaktosu en güçlüsü çünkü daha tam gücünde bile değil tek bir saldırı falan kullanıyor getsuga tensho daha ilerler zangetsu ona daha neler neler öğretir birde şunu söylemeden geçemeyeceğim uraharanın bankaisi bence tam bir terminatördür çünkü bir bölümde renjiden ichigoyla çalışmasını istiyor renji soruyor neden sen çalıştırmıyorsun diye o da diyor ki bnm zanpaktom bunun için uygun değil hem shikai formundayken bile baya bi yıkıcı oluyor bir de yamamato sanki zanpaktosuyla sadece gösteri yapıyor gibi bi ayeş salıyo ondan sonra tık yok sevmiyorum ben büyük kumandanı
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 6:27 pm

sadece gösterimi Very Happy shikai seviseyindeyken o gösteriyi kimde görebilirsin ki 214 o zmn güzel bir gösteri yaptı ateşten kaleye Aizen ve kankalarını hapsetmekle Wink
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

Erkek Mesaj Sayısı : 44

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 7:18 pm

Mertak demiş ki:
Sizce bleach teki en güçlü zanpaktou kimin ki.
Ben derdim Aizenin ki diye ama İchigo nunki olsun isterdim. Ama Urahara nın zanpaktousunu da merak ediyorum doğrusu.Henüz tam gücünü görmedik.
Mangada gecmesede islevi bakımından Amagainin diyorum karsisindakinin gucunu muhurleyen bir teknige sahip yada aizende olabilir gercek dusmaninin hangisi olup olmadigini bilmeden savsamazsin tabi sen bu sırada sahtesine hamle yaptigin sırada isin bitebilir
elk92

elk92

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 8:32 pm

amagainin bakkoutosu dediğin işlevi görüyor zanpaktousu değil aizen zanpaktousu çok tehlikeli ve daha ii senin dediklerin kişilere göre tabii bnm tercihim önceden belirttğim gibi ichigo Very Happy
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 9:12 pm

elk92 demiş ki:
amagainin bakkoutosu dediğin işlevi görüyor zanpaktousu değil aizen zanpaktousu çok tehlikeli ve daha ii senin dediklerin kişilere göre tabii bnm tercihim önceden belirttğim gibi ichigo Very Happy
İzleyeli baya olmustu karisabilir bakkıuto yada zanpakto ,animede etkilendigim kilic teknikleri arasindadir.Bide mayurinin zanpaktosu var adami felc ediyo valla:D
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 6:31 pm

RenJi_Abaraİ demiş ki:
elk92 demiş ki:
İzleyeli baya olmustu karisabilir bakkıuto yada zanpakto ,animede etkilendigim kilic teknikleri arasindadir.Bide mayurinin zanpaktosu var adami felc ediyo valla:D

bencede mayurinin zanpaktousunun ozellıgı cok guzel ama tıp ıgrenc:D
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 7:51 pm

Kiranın kancasinida unutmamak lazım,Wabistake miydi neyi Very Happy
elk92

elk92

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 1:06 am

wabisuke o belki bankai e zor gelir ama çok akıllıca dövüşüyor en sonadamıb kellesini acımadan nasıl kopardı ama Shocked bide bu arlar yumichika dikkatimi çekiyor şu son yayınlanan manga bölümlerinde arrancar charlloteyle yaptığı savaşta gülmekten yerlere yattım adamın gerçek shikaisi çok tehlikeli
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 9:54 am

Yumichika Ayesegawa yida unutmayalim tam bir sömürücü Wink
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 10:23 am

Hisagi Shuuhei ve onun kazeshini cok iyidi mutis dovustu kazeshini cok guzel
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:08 am

Hisagiyi böyle bilmezdim valla biraz önce izledim gercekten shikai hali güzel, çift zampaktolarin avantaji büyük.Ama nicin hala tegmen sınıfında renji,kira fln daha ögrenciyken adam bilmem kacinci asistandi yanlıs hatirlamiyorsam
SANJ1

SANJ1

Erkek Mesaj Sayısı : 29
İş/Hobiler : YARI ZAMANLI KORSAN AVCISI
Lakap : r0R0N0A z0R0

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:43 pm

bnce en güçlü zampaktou ayasegawanınki çünkü adamın reiatsusunu emiyo.
Mertak
Shinigami
Mertak

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 2:01 pm

SANJ1 demiş ki:
bnce en güçlü zampaktou ayasegawanınki çünkü adamın reiatsusunu emiyo.

Bu dediğin biraz saçma bence. Kaptan sınıfındakilerin reiatsusu bitmez tükenmez bi durumda. Yani kolaylık yenilebilir bi zanpaktou.
Bizarre

Bizarre

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:53 am

o zanpaktou nun bir kaptanda oldugunu dusun ve bankai forumunu da biliyorsa baya tehlikeli zanpaktou ruriokujaku
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

MesajKonu: Geri: Bleachteki en güçlü zanpaktou   Bleachteki en güçlü zanpaktou I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:29 pm

Aklimda islevi bakimindan öne cikmsi bir zanpaktou kalmadi o yuzden ise baska bir boyut katayim Omaedanın balyoz zanpaktosu lol!

Bleachteki en güçlü zanpaktou
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En çirkin zanpaktou
» En Güçlü savaşçıların olduğu ortam
» Soul Society deki en güçlü kaptan