Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Birkaç çizim...

+3
Amenthalas
Mefistofeles
Alexian
7 posters
YazarMesaj
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 3:05 am

Elfen Lied bölümünde bahsettiğim bana Elfen Lied'i izlettiren arkadaşımın çizimlerinden birkaçını koydum beğenirseniz biraz daha koyarım. Hatta çok beğenirseniz sitemiz için birşeyler çizdiririm =)

Kendisini resmettiği bir çizim.
Birkaç çizim... Zeozeooo

Yine kendisi... =)
Birkaç çizim... Waitin4u

Size Bleach Role Play oyunu oynadığımızı söylemiştim. O oyunda arkadaşım benim kaptanımdı bende yardımcısıydım. Bir gün sıkılınca oradaki karakterini çizmiş. Eskizini arkasından tamamlanmış halini koydum bakın bakalım...
Birkaç çizim... Kaimei1
Birkaç çizim... Shizuka2

Bu resimde onun karakterinin Ban Kai'si kılıcı bir meleğe dönüşüyordu.

Birkaç çizim... Angelofsunset
Mefistofeles
Commander

Erkek Mesaj Sayısı : 221

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 9:23 am

4. çizimden alabiliriz kanka güzel bir düşünce yapabilirse bannerı yapabilirim Laughing
http://www.bleachtr.net
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 9:25 am

Peki kankam, okula gelsin, görüşelim söylerim... Hem üye olur hemde çizimlere başlar. Sadece ne çizmesi gerektiğini genel hatlarıyla belirtelim gerisi elleri ve hayal gücü hallediyor zaten... =)
Mefistofeles
Commander

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 9:55 am

Tmm sana yada ona anlatırım musayit olunca ikiniz bende çok sevdim Elfen Lİed'i ama çok kısa olması beni çıldırttı Evil or Very Mad
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 1:11 pm

güzel cizimler
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 5:34 pm

Daha var çizdiği şeyler... Onlardan da eklerim sonra...

Tamamdır kanka gelsin Eskişehir'e buluşur konuşurum. Sen anlatırsın o çizer... En son arkadaşlarıyla bi resim çiziyorlardı. Bir cenaze namazı, cemaat shinigami'ler, Imam Byakuya filan şeklinde... O bitti mi merak ediyorum =)
Mefistofeles
Commander

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:09 pm

Zuhaha super ya
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 8:52 pm

bunlari eliyle kendi cizdi diyorsun mutis bir yetenek cok guzel cizmis be baska da koysana bayildim
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: BLEACH   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 9:24 pm

Gerçektende güzel çizmiş. İmam byakuya falan cenaze namazını da bende merak ettim şimdi.
http://dostmekani.yetkinforum.com
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 10:06 pm

Fotoshop um zayıf olmasa koyardım bende ama yok işte... Razz
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:42 am

Amenthalas demiş ki:
Fotoshop um zayıf olmasa koyardım bende ama yok işte... Razz

Bu resimlerde renklendirme hariç hiç photoshop yok =) Hatta ilk resimde o bile yok.
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:11 am

Alın bakalım birkaç çizim daha...

Bu benim favorim. Çok güzel çizmiş yaa...!
Birkaç çizim... Butterflies_collapse1

Birkaç çizim... Elysia1

Birkaç çizim... Itamiiz1

Birkaç çizim... Leavingthepalace

Bu'da yine oynadığımız Bleach Role Play oyunundan. Başka bir takımdan bir arkadaş ile Kaimei Shizuka Taichou.. =)
Birkaç çizim... Shizushado1
Mertak
Shinigami
Mertak

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: BLEACH   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 2:48 am

Harbi dehşet çiziyormuş senin bu arkadaşın yaw. Neymiş öyle.
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 5:39 am

Gerçekten öyledir. Beni öyle tavlamıştı. Hiç sevgili olma şansımız olmadı ama, şu anda çok iyi dostuz. Bakalım bu aralar görüşemiyoruz. Bizim forumumuza özel şeylerde çizdireceğim. Bi görüşebilsek...
BanKai

BanKai

Erkek Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : öğrenci

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:05 pm

Alexian demiş ki:
Gerçekten öyledir. Beni öyle tavlamıştı. Hiç sevgili olma şansımız olmadı ama, şu anda çok iyi dostuz. Bakalım bu aralar görüşemiyoruz. Bizim forumumuza özel şeylerde çizdireceğim. Bi görüşebilsek...

Sende bir şeyler olmuş gibi Alexian ona karşı (= Neyse böyle güzel çizimlere bayılıyorum.Kendim cin ali'den başka bir şey çizemediğim için bakıp duruyorum.Çok başarılı çizimler.
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 12:28 pm

En Kısa Zamanda Arkadası Forumumuzda Görmek İsterim Alexian....
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 2:23 pm

Amenthalas demiş ki:
En Kısa Zamanda Arkadası Forumumuzda Görmek İsterim Alexian....

Kendisine bir ulaşabilsem. =) Ama kısa süre içinde ulaşırım herhalde, yoğun bu aralar biraz da...
Shizuka

Shizuka

Kadın Mesaj Sayısı : 41

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 10:22 pm

Aaaaaaaaaaaaa kendi başlığım olduğunu bilmiyordum ben XDXD Bunları çizen benim benim XD Alexian gösterdim falan demişti ama başlık açtığını düşünmemiştim hiç Very Happy Ama çizimler öyle dehşet falan değil ya, hâlâ amatörce ve binlerce kusur görüyorum her baktığımda ^^;;

Ama ama buradaki resimlerin çoğu çok eski ya, 3 senelik falan olanlar var =/ Ben resimler hakkında bilgilendirmeye geçeyim bi O_O

İlk mesaj;

1~Bu resimde aslında kendimi resmetmemiştim, dershane defterinin ortasına ders sırasında karalanmış basit bir şeydi. Gerçi liseye başladığımda saçlarım falan öyleydi belki farkında olmadan kendimi çizmişimdir bilemiyorum O_O

2~Bunda "kendim" sayılabilirim aslında, çünkü extreme noktalarda bir Pokemon rp'sindeki karakterimdi bu abla.

3-4~ Arkadaş doğru yapmış açıklamayı, bu benim karakterim Kaimei Shizuka, daha doğrusu yeni yaratılmaya başlandığı zamanlar. Sonradan çok daha komplike bir karakter oldu =)

5~ Aslında önce arka plandaki bulutları çizdim çünkü canım çok sıkılmıştı, sonra buna bişeyler daha ekliyim dedim bi kız çizdim, sonra da aa dedim benim bankaim melekti bankaimi çizeyim dedim oldu XD

Sonraki mesaj;

1~ Bunun senin favorin olduğunu bilmiyordum Alex XD Bu benim "Butterflies Collapse" adlı kendi mangamın baş karakteri.

2~ Bir arkadaşımla beraber ortaklaşa çizmeye çalıştığımız Devil May Cry Fan Manga'mızdaki yarı şeytan karakterim Elysia =)

3~ Bunların arasında en yenisi bu sanırım O_O Aslında öylesine karalamaya başlamıştım yine dershane defterine, sonra ilerledikçe başka bir RP karakterimi çizdim. Itami Akarui-Izanami olur bu şahıs da, hafif zombi ^^;

4~ Çok sevdiğim bir dostum ("babam") bizi terk ederken çizmiştim. (Arkadaşımız kendi küçük geyik hikayemizde bizim babamızdı, biz de onun kızlarıydık falan filan... Resimde ablam sarayı çoktan terk etmiş, babamın da elinde kılıcıyla ejder kanatlarını gererek uzaklaşmasıyla sarayda ben tek başıma kalıyorum falan...)

5~ Başka bir takım değil, aslında bizim takımımızdan o arkadaş, Shadoshukun Shourisha. Shado ile yaptığımız bir rp'den alıntı sahne. Shado, canı sıkılmış küçük kaptanı Kaimei ile antremana başlar, kahramanımız ciddi bir savaş içindeyken Kaimei-taichou eğlence peşindedir, Shado'nun başının üzerine zıplar ve eğilip baş aşağı onun yüzüne bakıp el sallar, Shado;
" -_-;; Kaimei-san benimle dalga mı geçiyorsunuz??"

Falan şeklinde birşeydi yanlış hatırlamıyorsam...
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 1:13 am

Heh! Geldi kendisi işte... Bir sürü ödevi var ama aldırmayın, sıralayın isteklerinizi..! Çizdirin, çizdirin, çizdirin!
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 2:44 pm

Bak yaa, dün gece "bolüm birincisi görmek istiyorum seni" diyen sen değil miydin XD
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 6:30 pm

"Siteye bir sürü resim çizmeni, ama aynı zamanda bölüm birincisi olmanı istiyorum... Beni anlıyomusun Shizuka? Igghrrhh!!"

(bkz. Beyaz Show - Psikopat)
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 9:54 pm

Görürüm ben seni sonra XD

Şaka bir yana çizim isteyen olursa elimden geleni yaparım ^^

edit: birkaç başka çizimimi koyayım bari...

Birkaç çizim... Yuuna

bir arkadaşım yuna çizmemi istemişti, ben de o sıralar gerçekçi airbrush çizime sarmıştım o yüzden şansımı bir fotoğrafın üzerinden geçerek denedim XD orjinal bir parça değil yani. aynı şekilde diğer denemelerimi de aşağıda görebilirsiniz;

Birkaç çizim... Sephycloud

Birkaç çizim... Yoruichi-2

Birkaç çizim... Icchywilloutlinejpg

Birkaç çizim... Redeyes

Birkaç tane de animemsi parça koyalımmm

Birkaç çizim... MSNVSZEII
Burada beni msn'e kızmış halde görüyorsunuz XD Telefon msn'inin mesajları yollayıp almayarak beni çıldırttığı bir zamanda çok hızlı bir şekilde yapıldı.

Birkaç çizim... Zeiiia
İlk Flash denemem

Birkaç çizim... Shizucopy
Kaptanımız Shizuka-taichouuu!
Bizarre

Bizarre

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:13 pm

benim imzama birseyler ekleyebilirmisin fotoshopda olsa raziyim guzel birseyler yapacagina eminim diger resimlerden anlasiliyor yaparsan cok sevinirim simdiden tesekkur ederim yapmazsan da tessekkur ettim
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:12 pm

Seni Aramızda Görmek Beni Çok Mutlu Etti Shizuka Gerçekten Çok Yeteneklisin...
Cloud Vs Sephiroth Başta Olmak Üzere Hepsi Cok Güzel Başarılarının Devamını Dilerm....
Diğer Cizimlerinide Burada Görme Umuduyla...
Mertak
Shinigami
Mertak

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: BLEACH   Birkaç çizim... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:28 pm

Eline sağlık hepsi çok güzel
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 12:32 am

Eee kimin kankası? =)
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 11:11 pm

Çok teşekkürler arkadaşlar ^^ Alex seni sonra görücem ben Razz

Bizzare, şu anda photoshop dışında bir iş yapamam sanırım, çünkü bulunduğum yerde çizim yapma olanağım pek olmuyor, ödevlerimi tamamlarken bile zorlanıyorum... Ayrıca svanner de yok zaten Very Happy Ama istersen böyle cici bir imza yapabilirim, tabii beğenir misin bilmiyorum =)
Mefistofeles
Commander

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 12:35 am

Bu arada hoşgeldin seni en çok ben görmeyi istemiştim (mağlum çizim ile uğraşan kişiler herzaman hoşuma gider yanlış anlama Very Happy ) fakat artık zaman ayıramıyorum işim hayatımdan günde 15 saat alıyor şu gunlerde dahada artabilir bu tamamen benim hırsıma bağlı birşey Smile neyse musayit bir an inş denk gelir konusuruz kolay gelsin şimdiden yeni çizimlerinde
Bizarre

Bizarre

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:05 am

Shizuka demiş ki:
Çok teşekkürler arkadaşlar ^^ Alex seni sonra görücem ben Razz

Bizzare, şu anda photoshop dışında bir iş yapamam sanırım, çünkü bulunduğum yerde çizim yapma olanağım pek olmuyor, ödevlerimi tamamlarken bile zorlanıyorum... Ayrıca svanner de yok zaten Very Happy Ama istersen böyle cici bir imza yapabilirim, tabii beğenir misin bilmiyorum =)

yaparsan sevinirim zevkli biri oldugun kesin guzel bir imza yapacagina inaniyorum tessekkur ettim
Alexian
Commander
Alexian

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 12:34 pm

Çizer çizeer!

Spoiler:
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:20 pm

Mefisto, çizime ilgili olduğunu tahmin ediyorum, umarım seninle bir gün güzelce konuşabiliriz ^^ Kolay gelsin sana işin umarım cici olur O_O

Bizzare, yapmadan önce nasıl bir imza istediğini bilmem gerek XD Hangi karakter falan filan şeklinde...

Alex, sen çekil bakayım kenara XD
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:26 pm

Ya Photoshop Bilmemek Bende Büyük Bir Burukluk Oldu Herzaman... No Razz
Senden Yardım İstiycem Yaptırmak İstediğim Bi İmza Var Ama Embarassed drunken PM Den Bildiricem Sana
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 10:31 pm

>>Kendisiyle konuşulduktan sonra az önce beyefendinin imzası hazırlandı, beğendiyse yakında görürsünüz imzasında zaten XD
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 11:04 pm

Çok teşekkürler shizuka cheers cheers cheers cheers
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 11:08 pm

Beyendiyse de ne demek bounce
Shizuka

Shizuka

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 12:21 am

Beğenmemiş de olabilirdin ^^
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 7:10 pm

^^ güzel analiz beyenmesem solerdm Very Happy
Bizarre

Bizarre

Birkaç çizim... Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç çizim...   Birkaç çizim... I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 4:34 pm

Shizuka demiş ki:
Mefisto, çizime ilgili olduğunu tahmin ediyorum, umarım seninle bir gün güzelce konuşabiliriz ^^ Kolay gelsin sana işin umarım cici olur O_O

Bizzare, yapmadan önce nasıl bir imza istediğini bilmem gerek XD Hangi karakter falan filan şeklinde...

Alex, sen çekil bakayım kenara XD

benim imzamin üstünde oynayabilirsin ament in imzayi güzel yapmissin eline saglik onun gibi birsey olursa yani ismim olabilir arka fon da Shunsui sönük bi sekilde shikai haliyle olabilir senin zevkine guveniyorum simdiden tesekkurler

Birkaç çizim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karakter Çizim ÇAlismalarim
» Azeroth'tan birkaç kare