Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

chapter 361

5 posters
YazarMesaj
SANJ1

SANJ1

Erkek Mesaj Sayısı : 29
İş/Hobiler : YARI ZAMANLI KORSAN AVCISI
Lakap : r0R0N0A z0R0

chapter 361 Empty
MesajKonu: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 4:03 pm

yha arkadaşlar starkın elinde tuttukları silaha benziyoda ne ateşliyoki ceromu Very Happy
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 8:52 am

iki baslik acmıssın ılk topıcın heralde olur boyle seyler evet elındekıler sılaha benzıyor ama Shunsui yi yenemez ısterse taramalı tufek tuttsun:D
SANJ1

SANJ1

Erkek Mesaj Sayısı : 29
İş/Hobiler : YARI ZAMANLI KORSAN AVCISI
Lakap : r0R0N0A z0R0

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:51 am

Very Happy eed
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 4:16 pm

Ama o kaptan-espada dövüşleri çok uzayacak bizi çileden çıkarmaya çalışıolar Laughing

Çünkü hitsu hanibal'ı o saldırıyla öldüremeyecek çünkü beklemeli saldırı kesin bi şey olcak kurtulacak Very Happy

Zaten shunsui ile stark yeni başladı

aynı şekilde soi fon ile barrangan arasında da bi gelişme yok
Very Happy

Viazardları da kaç bölümdür beklioz bi çıktılar gelemediler.
http://www.kralokul.tr.gg
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 4:48 pm

Yaw Yamamoto kimle savaşacak. Aizenlemi Yamamoto espadalara fazla gelir. Ben İchigo savaşson istiyorum Aizenle.
http://dostmekani.yetkinforum.com
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

Erkek Mesaj Sayısı : 44

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 5:56 pm

Shinigami-espada mücadelesi kac bölümdür devam ederken 1.-2. ve 3. espalari bu kadar kolay harcatmazlar ama hepsinin sonu ayni olacak fakat bir hayli uzun surecek belirttiginiz gibi... ben sunu merak ediyorum kac bölüm önce yamamato aizenin etrafinda alevden duvar yapmisti o daha ne kadar öyle kalicak aizenin harekete gecmesi seriye heyacanı katar dusuncesindeyim ve tabi shunsui ve ichimarunun bankailerini kullanmalarina az bir zaman kaldigi dusncesindeyim biraz uzun bir yol olsada meraklarimiz giderilcek gibi geliyor bana.Son olarak savas karakurada biterse eger ve aizen ölürse seri nsl devam eder veya orada bitermi fikriniz varsa belirtin lutfen.İyi forumlar
Mertak
Shinigami
Mertak

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 6:46 pm

Zaraki İchigoya demişti. Eğer güçlüysen, güçlü bir rakibi yenersen daha da güçlü biri çıkar, eğer onuda yenersen daha da güçlüsü çıkar. Bu savaş hiç bitmez.

Eeee Aizen yenilirse daha da güçlü bir rakip çıkar. Sonra daha da güçlü bir rakip. Bu savaş hiç bitmez bleachte. Ama arada romantik anları unuttular bu ara. Artık romantik bi şeyler olsun istiyoruz yaw. Hep savaş hep savaş.
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 7:06 pm

Tam komedi unutuldu diye yazicaktim ama aklima Omaeda geliyo Very Happy .Romantizim aksadi ve dahada aksicaga benziyor zira bu olaya en yakın duran renji-rukia ikinci olarak hitsugaya-hinomori ve birazda olanaksizda olsa ichimaru-rangiku yani bu olaylar icin daha cok beklemek gerekicek
Mertak
Shinigami
Mertak

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 7:09 pm

Renji Rukia olmaz yaw. Rukia ve orihime ichigoya ait. Very Happy Şu andaki en romantik bölüm. Mangayı saymıyorum. Hitsugaya ve matsumoto arasında oldu he. İşte ben anları hallederim siz espadayla kapışın. Bu kadar.
Bizarre

Bizarre

Erkek Mesaj Sayısı : 250
İş/Hobiler : Öğrenci

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:19 pm

Aizen yenilmeyecektir bence espadalar yenilecek Aizen kacar bir sekilde gene ama baya uzun surecek savas yammy ye haala donmediler Yammy kim yenecek İchigomu hepsi birliktemi yoksa bakalım gelecek bolumler baya heyecanlı gıbı en heyecanlısıda Shunsuı vs Stark bence
amaster

amaster

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:20 am

Ben hep diyorum yamamato ölecek diye...

Şöyle olur bence :

Ateş duvarı kalksada aizen çıkmaz çünkü başta da dedi "Biz kılımızı kıpırdatmadan savaş bitcek" die espadalara çok güveniyor, Sonra espadalar yenilince aizen yamamato'yu yenecek öldürecek böylece animelerde finale doğru olması gereken şey olacak umutsuzluk , Viazardlar gelince de aizen artistik biçimde kaçarmış gibi değilde karakuraya gidermiş gibi gidecek sonrası bilinmez.

Shunsui-Stark da shunsui çok artist çıktı daha önce kaptanlar espadalar kılıçlarını açmadan salıolardı kendi kılıçlarını ama shunsui starkla beraber saldı yani ban-kai saldığında stark mahvolacak en kötü ihtimalle ukiate de gelir.
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:05 pm

Şimdi Shunsui-Stark kapismasi nsl olcak ben hayal edemiyorum stark altıpatları cekti shunsuide shikai acti shunsui ataga kalkarsa stark ne ile savunma yapicak.Demem o ki kana kan bi kapisma izleyebilcekmiyiz.Bleach serisinde daha önce kılıcların bir birine temas etmediği bir kapisma yasandimi merak ediyorum?İlginc
amaster

amaster

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 8:27 am

Cevaplar chapter 362 de
RenJi_Abaraİ

RenJi_Abaraİ

chapter 361 Empty
MesajKonu: Geri: chapter 361   chapter 361 I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 12:41 pm

amaster demiş ki:
Cevaplar chapter 362 de

Hala cevabımı alamadim ukitake geldi en sonunda bakalım neler olucak Very Happy

chapter 361
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chapter 344
» Chapter 345
» Chapter 350
» chapter 361
» Chapter 362