Bleach Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rurouni Kenshin (Tanıtım)

4 posters
YazarMesaj
amaster

amaster

Erkek Mesaj Sayısı : 78

Rurouni Kenshin (Tanıtım) Empty
MesajKonu: Rurouni Kenshin (Tanıtım)   Rurouni Kenshin (Tanıtım) I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 4:25 pm

Rurouni Kenshin

Rurouni Kenshin (Tanıtım) Rurouni_kenshin

Kategori: TV Serisi
Tür: Dövüş, Tarihi, Aksiyon, Romantizm

Yönetmen: Kazuhiro FURUHASHI
Animasyon: Kazuyuki KOBAYASHI
Müzik: Noriyuki ASAKURA
Dizayn: Fumie MUROI
Orjinal Eser: Nobuhiro WATSUKI

Tanıtım:

Himura Kenshin, Meiji Devrimi sırasında devrimciler için bir çok adam öldürmüş bu yüzden de “Hitokiri Battousai” adını almış usta bir suikastçıdır. Devrim bittikten sonra bir daha asla öldürmeyeceğine yemin eder ve bir rurouni(gezgin) olarak seyahat etmeye başlar. Seyahati sırasında yanlış bir anlaşılma nedeniyle Kaoru Kamiya ile tanışır ve Kaoru’ya babasından kalan Dojo da geçici olarak yaşamaya başlar. Kenshin geçmişinin onu asla bırakmayacağını ve nerede olursa olsun nereye giderse gitsin hep onu takip edip bir gün intikam alacağını biliyordur.

Konu:

Hikâye Kenshin’in Tokyo’da Kaoru ile karşılaşması ile başlar. Kaoru, Battousai olduğunu iddia eden bir adamın izini sürmektedir ve ilk başta Kenshin’in o olduğuna inanır fakat Kenshin’in sakarlığını ve sakabatōsunu ("ters ağızlı kılıç") gördükten sonra onun, efsanevi katil olmasına ihtimal olmadığına karar verir.
Asıl hainin cezalandırıldıktan sonra intikam arayan eski bir Kamiya dojo öğrencisi olduğu anlaşılır. Kaoru, sahte Battousai tarafından yakalanır fakat bu esnada Kenshin ortaya çıkar, gerçek Battousai’nin o olduğu anlaşılır ve sahtesini ve çetesini, hiç kimseyi öldürmeden yener. Kenshin, "Hiten Mitsurugi-Ryu" olarak bilinen eski ve güçlü bir kılıç tekniği kullanmaktadır. Dojoda kalması önerildiğinde Kenshin, geçici olarak rurouni olmayı bırakmaya ve dojoda kalmaya karar verir.

http://www.kralokul.tr.gg
Alexian
Commander
Alexian

Erkek Mesaj Sayısı : 117
İş/Hobiler : Physicist
Lakap : Taurus

MesajKonu: Geri: Rurouni Kenshin (Tanıtım)   Rurouni Kenshin (Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 4:00 pm

Ellerine sağlık!
Mertak
Shinigami
Mertak

Erkek Mesaj Sayısı : 422
İş/Hobiler : Shinigamilik
Lakap : [̲̅Z̲̅][̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅G̲̅][̲̅E̲̅][̲̅T̲̅][̲̅S̲̅][̲̅U̲̅]

MesajKonu: Geri: Rurouni Kenshin (Tanıtım)   Rurouni Kenshin (Tanıtım) I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 5:22 pm

Sağ olasın. Eline sağlık
http://dostmekani.yetkinforum.com
Amenthalas
Captain
Captain
Amenthalas

Erkek Mesaj Sayısı : 270
Lakap : Kan Ve Gece

MesajKonu: Geri: Rurouni Kenshin (Tanıtım)   Rurouni Kenshin (Tanıtım) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 12:45 am

Hitokiri Battousai -sama ya saygılar... @_@'

Rurouni Kenshin (Tanıtım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Anime Tanıtım
» Ergo Proxy (Tanıtım)
» Death Note Anime Tanıtım
» Fullmetal Alchemist Anime Tanıtım
» Elfen Lied Anime Tanıtım